Trendy a zdraví – zábaly Mamavis jsou pro Vás dostupné i v lékárnách

Zábaly Mamavis můžete již koupit přímo ve Vaší lékárně.
✅Sdělte Vaší lékárnici jaký druh zábalu chcete:
👩‍🔬zábal na krk
👩‍🔬zábal na hrudník
👩‍🔬zábal na karpály
✅Zábal si do druhého dne vyzvedněte
✅Neplaťte poštovné

Vyšli jsme v lékárenském časopise Trendy a zdraví, celý článek zde

Češka Martina Štefanková zjednodušila
léčivý obklad dle Vincenze Priessnitze

Vyvinula jste velmi jednoduché, pro uživatele komfortní provedení Priessnitzova obkladu, resp. zábalu. Víme také, že velkou pochvalu jste za ně sklidila tak říkajíc přímo od zdroje, od hlavního lékaře Priessnitzových lázní.

Jak se Vám to podařilo? Úplně na začátku mého příběhu stála moje malá dcera Natálka. Na mateřské dovolené mi dětská lékařka doporučila na nachlazení Natálky použít zábal na hrudník, tzv. Priessnitze. Víme, že tento zábal tvoří obvykle mokrá plena, igelit či něco nepropustného a ručník. Zábal jsem Natálce pečlivě připravila, ale nedržel na svém místě, stále jí padal. V jednu chvíli mě napadlo, že by se tyto tři vrstvy daly spojit do jedné. Načrtla jsem si možný tvar zábalu na papír, kamarádka švadlenka mi jej ušila dle mých představ, i s připevněním zábalu pomocí suchého zipu. A podařilo se. Tak vznikl můj vlastní výrobek; zábal či chcete-li obklad, který přináší uživateli komfortní využití tradiční léčebné metody Vincence Priessnitze.

A jako správnou maminku vás určitě napadlo nabídnut „moderního Priessnitze“ i jiným, že? Máte pravdu. Z původního Priessnitzova zábalu na dětský hrudníček vznikla postupně škála univerzálních zábalů pro děti a dospělé, i na další části těla – na krk, kolena, lýtka a lokty. A novinkami jsou zábaly na karpály a zápěstí, bačkory a také čelenka na bolest hlavy, kterou oceňují nejvíc ženy trpící migrénami. Samozřejmě jsem na svůj výrobek získala certifikát Státního zdravotního ústavu, který garantuje, že použité materiály jsou zdravotně nezávadné.

🔍více informací o našich zábalech naleznete na www.mamavis.cz a všechny dobré lékárny ČR

 


Martina Štefanková
Máma, která ví... že příroda léčí a je milující Matkou nás všech. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře