Dnes už vím,

že v životě je nejdůležitější

být sama sebou.

Rozhodla jsem se sdílet svůj příběh o svých začátcích a koncích, které mne dovedly až k založení společnosti Mamavis healing cara s.r.o  a značky Mamavis - Máma, která ví...

Můj sen byl a stále je být dobrou mámou, mít zázemí rodiny, kde si muž své ženy váží takové jaká je, malý domeček uprostřed přírody a práce, která mne naplňuje a baví.

Když si pomyslím, že stavím na zelené louce v době mateřské, bez zkušeností, bez finanční podpory, s rozvodem před sebou... zní to šíleně i překrásně, neboť jsem si vzala svůj sen do svých rukou.

Můj sen v MÝCH RUKOU?

Přišla inspirace ohledně sloučení 3 vrstev Priessnitzova obkladu a zároveň cesta, která mi pomohla chopit se svého života a příležitosti růstu. Přinesla i řadu zkoušek ve formě pádů a konců. Snad sám život mne vede a zároveň zkouší, zda to myslím opravdu vážně...

A já říkám, ŽIVOTE... ANO!

Nebojím se zkušeností, vítám je. Jsem partner, který si sebe váží a má stejná práva jako muž. Nepřebírám mužskou roli, má role je ryze ženská. Zjistila jsem, že jsem silnější více, než si myslím. Rozhodla jsem se pro lepší život, neboť si ho zasloužím.

Zasloužím si být ve vztahu k sobě upřímná a v harmonii, kde nízká slova nemají místo a sama sebe si vážím takovou, jaká jsem.

Odešla jsem z manželství, zůstala jsem sama, co se stalo s mým snem?\"http://mamakteravi.cz/nase-sila-je-v-nas/\"

Můj sen začal růst v podobě semínka. Nyní má pevné kořeny a roste. Je jako strom, který nelze obejmout jedním člověkem, jeho větve rostou k nebi a zároveň se klaní k Zemi, kde tvoří ochranu. Ochranu, která se nazývá zkušenost. 

Vždy tomu ale tak nebylo…

Vdala  jsem se, bydlela jsem v 3 poschoďovém baráku s velkou pergolou a zahradou.  Manžel vykonával manažerskou práci, finančně zaopatřená, zahraniční dovolená  2-4 do roka, wellness víkendy každý měsíc, pejsek československý vlčák, který mi zpříjemňoval dlouhé dny. Po dvou ztrátách děťátek mi  konečně v roce 2013 přišlo mé největší štěstí, má dcerka Natálka. Více v článku Nic není náhoda

Je tohle opravdu můj sen, má cesta?

Společné bydlení s rodiči mého muže? Chci svého muže pouze pro sebe? Necítím se doma? Mužovo srdce bije pro práci? Svého muže nepoznávám? Bojím se ho?

Můj muž si mne neváží! Můj muž je jiný člověk! Můj muž mne již nemiluje takovou, jaká jsem!

CHCI PRYČ!!!

Odešla jsem  8. dubna 2015 s rok a půlroční holčičkou a začala si žít svůj sen. Byt 1+1 se proměnil v mé království, kde jsem se nemusela nikoho ptát, zda MŮŽU. Jsem DOMA. Slovo DOMOV má pro mne velký význam. Domov, kam se vracím ráda, DOMOV, který mne vítá a objímá. Největší strach byla finanční situace. Jak to zvládnu? Co budu dělat?

Nebudu lhát, strach to byl velký. Na materiální život a pohodlí se zvyká snadno, ale kde jsem Já, má důstojnost, mé sebevědomí, má láska k sobě?  Životní výzva je to nelehká, chce to odvahu a sílu, ale pokud se rozhodnete, zvládnete to! Zaručuji Vám, že se Vám otevřou nové dveře a vejdou do nich noví lidé, nápady a přátelé.

PROČ to všechno dělám a PROČ mám tento blog?

Protože jsem žena a matka, která potřebuje sdílet, sdílet své pády a omyly, svůj růst a sílu a pobídnout ženy i muže, ať se nebojí svých velkých snů, nových příležitostí, začátků či konců. 

Ukázat, že být sám sebou, vážit si sám sebe je nejdůležitější v životě. Jít dětem příkladem, ukazovat jim cestu s kterou souzníte, za kterou si stojíte a která je Vaše.

Rozhodla jsem se, že nebudu žít život, ve kterém trpím, kde si mne a mé práce neváží, kde nemám důstojné místo. 

K založení společnosti Mamavis healing care a značky Mamavis - Máma, která ví ... mne dovedly životní okolnosti a nutnost, neboť jsem nežila život, který bych chtěla vyprávět.

Nyní mám  v rukou know how, díky mé dcerce Natálce, paní doktorce Kadlecové a především velké díky p. Vincenzi Priessnitzovi.

Tato cesta mne vede k přírodním zdrojům a k přírodní léčbě, která mne učí a vrací k metodám, které tu jsou již staletí, k metodám našich babiček, k vodě a její síle, k bylinám a hlavně k sobě samé. 

Jak jsem vše zvládla?

Realizace nápadu, rozvod, získání patentových práv a ochranné známky Mamavis 

Vše se dočtete v mém 1. e-booku ke stažení zdarma ZDE.

Věřte si a hlavně neztraťte sami sebe!

Martina Štefanková