Delfínová terapie – křeslo, které pomáhá dětem s ADHD

Martina již minulý měsíc měla možnost vyzkoušet „delfínové křeslo“, které zvyšuje koncentraci, vnímavost, podporuje snadnější učení a celkové zklidnění dětí od 5 let. Setkala se s paní Ivanou Dlouhou, která pracuje s těmito křesly a pomáhá tak lidem vypořádat se s těžkými nebo stresovými situacemi, které nás všechny potkávají na každém kroku.

Na paní Mgr. Ivanu Dlouhou se mimo jiné můžete těšit na akci Spolku Mamavis dne 24. března 2018 v KD v Kadani, na které nám představí svůj projekt!

Sledujte tedy blog, facebookinstagram, kde budeme sdílet informace o akci.

 

Mgr. Ivana Dlouhá vystudovala psychologii a pedagogiku na Západočeské univerzitě v Plzni. V současné době pracuje jako psychoterapeutka a využívá k tomu revoluční technologii, se kterou se setkala v roce 2011 v zahraničí. Jedná se o relaxační křesla, která se Ivana rozhodla přivést do České a Slovenské republiky.

Moderní relaxační křesla s různými funkcemi dokáží vyvolat rychlou psychickou i fyzickou úlevu v různých životních situacích.

Jak takové křeslo funguje?

Dítě si sedne na krásného plyšového delfína, nasadí si sluchátka a speciální světelné brýle. Působením světelných impulsů a lehkých tónových shluků se zvyšuje soustředěnost u dětí a celkově se zklidňují, odstraňuje se tak i hyperaktivita (ADHD). Celý průběh řídí počítač, který pracuje s nejnovějšími výzkumy a poznatky o lidském mozku.

Delfín slouží jako poutavý sedák pro děti a je bez masážních funkcí. Pro dospělé však existují křesla masážní, která také pomocí sluchátek a speciálních brýlí dokáží navodit skvělý pocit uvolnění, ale navíc celé Vaše tělo namasírují. Mohou Vám tak pomoci i s bolestí zad! Pokud by Vás zajímalo více informací a recenze, pak je najdete přímo na stránkách firmy Anavia, přes kterou paní Dlouhá křesla zprostředkovává českým a slovenským firmám a různým společnostem a organizacím, případně i jednotlivcům, kteří chtějí mít masážní křeslo u sebe doma.

Anna Jánská
„Pouze dávka rozhoduje, je-li látka jedem.“ (Paracelsus)
Komentáře