Amélie – dotek anděla

Milí čtenáři,

ráda bych vás seznámila s úžasnou ženou, která má silný životní příběh, který v ní probudil energii a dar nám pomáhat a objasnit životní okolnosti, které se nám dějí. Kamila Amélie vám zodpoví otázky, které vám otevřou oči. Dovede vás na správnou cestu a pomůže vám důstojně zvládnout životní události a vyvarovat se chyb či obstát  na vaší pouti životem hrdě se vzpřímenou hlavou k oblakům.

Více o Kamile Amélii – duchovní průvodce, medium – odvádění duší a čištění prostorů, meditační techniky:

Mým učitelem se stal sám život, již od raného věku až do teď. Vše, čím jsem prošla ze mne udělalo to, kým dnes JSEM.

Už od mala jsem však věděla, že tady nejsme na nic sami, že je někde někdo, něco co nám pomáhá a hlavně vše zaznamenává na velmi dlouhý pásek, že ví a vědí vše co děláme, na co myslíme, co cítíme.
Život nás utváří avšak i to neviditelné pouhým okem nerozeznatelné.
Samozřejmě rodina, vztahy………..je však třeba pochopit lekce, odpustit, přijmout a jít dál,  ale o tom třeba jindy.

Největší lekcí bylo, když se narodila moje první dcera Adélka. Byla jsem mladá maminka, žádné zkušenosti….v 19 letech ještě dítě, ale to občas jsem i dnes, díky za to 🙂
Dcerka měla poporodní komplikace a časem se zjistilo, že mozek utrpěl své..a tak vše začalo..
Než přišlo uvědomění, že toto je vlastně dar, bylo to někdy hodně těžké. Adélka rostla a bohužel se její změny mozečku začaly projevovat. Přišel první epileptický záchvat. Za nedlouho bylo zjištěné i astma, špatná stabilita, takže jsem Adélku vozila v kočárku do jejích 12 let.
Dnes na to vzpomínám s úsměvem, bylo to někdy těžké pro nás obě, to je jasné, ale láska byla tak silná, že jsme vše zvládly.
Bohužel rány osudu jsou občas neúprosné. Přišla další zkouška. Ztráta mého bratra.
I když jsem věděla a díky Bohu a mé víře jsem s Adélkou vše zvládla, tohle jsem však už chtěla pochopit.
Hodně mne odchod bratra zasáhl, a tím to vlastně všechno začalo…chtěla jsem pochopit, proč musel tak mladý člověk odejít.
Bolest a bezbrannost mne dostala k jedné ženě, která mi poskytla první pomoc a já chtěla vědět víc. Dostala jsem další dar, úžasnou přítelkyni a za ní děkuji. Děkuji za každého úžasného človíčka, který je v mém životě. S vámi je svět hezčí a veselejší, i když dnes miluji i chvíle samoty a rozjímání o sobě, životě a mé započaté cestě zde na Zemi.

A tak jsem se dostala k Reiki, kauzální medicíně – Kraniosakrální terapii a dalším úžasným energiím, ještě větší víře a poznání, že vše má svůj smysl, význam a poslání.

Dnes moc ráda vše používám i ve svém životě. Pro své dnes už tři nádherné dcery, které už dnes vědí, že energie je všude kolem nás a co víc, že léčí. ❤

Jsem Mistriní REIKI z linie Dr.Mikao USUI i dalších energetických systémů, které upravují tok energií v těle ve spojení s kraniosakrální terapií a intuitivním věděním. Což je můj vlastní způsob léčení.

Také pracuji s kyvadlem a vykládám karty.

Věnuji se také dětem, které mají různé problémy jako např.  poruchy chování, strachy nebo jiné zdravotní potíže.
Pokud se Vaše děti probouzí  ze spaní, mají noční můry, nebo z něčeho strach, není něco v pořádku a společně na tomto můžeme láskyplně pracovat.

Čistím domy od negativních energií.

Výklad karet i intuitivní léčení mohu podat kdykoliv na dálku pomocí skype, nebo emailem.


Facebook – Amelie Dotek Anděla

tel: 728118710

e-mail: ameliedotekandela@seznam.cz
Kamila Horvátová
ičo:06340741

Meditační techniky v kláštereckém parku 60 minut 60,- Kč

cena individuálního sezení  60 minut 500,-Kč
sezení s dětmi dle věku 30 – 45 minut 300,-Kč
a další sezení dle domluvy a potřeby.

Martina Štefanková
Máma, která ví... že příroda léčí a je milující Matkou nás všech. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře